711A9671_copy
NIECHIRURGICZNY LIFTING POWIEK - PLASMA
Plasma to innowacyjne rozwiązanie, stanowiące skuteczną alternatywę dla chirurgii plastycznej. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia jest całkowicie bezinwazyjny. Mikrowiązka plazmy nie uszkadza skóry, a także nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Całość jest bezbolesna i nie wymaga niemal żadnych wyrzeczeń.
Zabieg Plasmą jest niebywale komfortowy, a zarazem skuteczny. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie. Cały proces jest bezpieczny, nawet w przypadku osób z rozrusznikami serca.
Mimo, że Plasma rekomendowana jest przede wszystkim w przypadku liftingu powiek, zabieg ten jest również nieoceniony w redukcji zmarszczek nad ustami (zmarszczek palacza), zmarszczek przy uszach, wiotczeń w okolicach ust, opadających powiek i kurzych łapek, a także innych zmian skórnych, łącznie ze znamionami. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować wyraźne efekty. Skóra staje się napięta i gładka, zaś samo spojrzenie bardziej atrakcyjne. Można śmiało stwierdzić, że Plasma odmładza wygląd.
WSKAZANIA DO ZABIEGU PLASMA
Na zabieg z użyciem Plasmy powinien zdecydować się każdy, kto pragnie skutecznie pozbyć się pierwszych oznak starzenia – kurzych łapek oraz opadających powiek. Oprócz plastyki powiek, urządzenie jest nieocenione w przypadku likwidacji zmarszczek nad górną wargą, likwidacji wiotkiej skóry w okolicach łokci i kolan, leczeniu wiotkiej skóry na brzuchu, zabiegach usuwania blizn, trądziku, brodawek, zmian skórnych, a także rozstępów.
PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU PLASMA
Nie ma większych przeciwwskazań do zabiegu z pomocą urządzenia Plasma. Jako, że zabieg jest nieinwazyjny, a zarazem nie wymaga podłączenia do prądu, mogą korzystać niemalże wszyscy – nawet osoby z rozrusznikami serca. Oczywiście w przypadku ciąży czy karmienia piersią zabieg nie może zostać wykonany. Niektóre przewlekłe choroby i nowotwory również są przeciwwskazaniem. Przed każdym zabiegiem ma miejsce indywidualna konsultacja.