IMG_7471-2-popr — kopia

Jeśli jeszcze osobiście mnie nie znasz, pozwól że krótko napiszę o sobie.

Jestem absolwentką Wyższej Medycznej Szkoły Zawodowej w Opolu. Z wykształcenia jestem Kosmetologiem oraz początkującą Wizażystką.

W swojej pracy uwielbiam moment pojawienia się uśmiechu na twarzy spowodowany efektem, kiedy ktoś poczuję się lepiej „w swojej skórze”, albo wyzbędzie się kompleksów związanych ze swoim wyglądem. Nie ma lepszego komplementu i docenienia pracy.

Skóra to lustro tego, co dzieje się w naszym organizmie, dlatego tak ważne jest, by zabiegi kosmetologiczne szyły w parze z odpowiednią pielęgnacją domową, a niekiedy nawet z opieką lekarską. Podczas zabiegu poświęcam wiele czasu na edukację, gdyż sam zabieg to nie wszystko. Żeby efekt był trwały, ważna jest współpraca z pacjentem, która jest kluczem do sukcesu.

Motywują mnie nowe wyzwania, chętnie podejmuję się pomocy w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów skórnych i stale poszukuję nowych, nowoczesnych metod kosmetologicznych, aby jak najdłużej zachować zdrowy wygląd skóry.

Nazywam się Jakub Burghardt. Jestem lekarzem, absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim pod kierownictwem doktora Andrzeja Ignaciuka, absolwentem studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Lekarska” w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Medycyna estetyczna to nie tylko mój zawód. To przede wszystkim moja pasja. Dzięki temu z przyjemnością pomagam Państwu osiągnąć wymarzone efekty. Swoją ofertę kieruję zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. 

Rozumiem obawy związane z zabiegami. Wiem, że niektóre przypadłości mogą być dla Państwa wstydliwe, ale będąc lekarzem jestem przede wszystkim profesjonalistą. Służę radą, chętnie dzielę się wiedzą i wyjaśniam każdy etap leczenia. Gwarantuję także bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, korzystając z nowoczesnego sprzętu oraz najlepszych preparatów na rynku. 

Wiedzę zdobytą w trakcie studiów nieustannie poszerzam, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i sympozjach, prowadzonych przez wybitnych specjalistów z kraju i zza granicy. O moich kwalifikacjach świadczy wieloletnie doświadczenie, zdobyte dyplomy i certyfikaty, a przede wszystkim pozytywne opinie pacjentów – one są dla mnie najcenniejsze.