photo_100
Oxybrazja jest jednym z najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii, dzięki niej można uzyskać  widoczne wygładzenie oraz odnowę skóry, już po pierwszym zabiegu. Wykonywana jest pod wysokim ciśnieniem, przy pomocy hiperbarycznego tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Szeroki wachlarz możliwości zastosowania oxybrazji sprawia, że jest to idealny zabieg dla  nawet  najbardziej wymagających cer.
Zabieg przeprowadzany jest za pomocą zupełnie naturalnych, obojętnych dla organizmu składników a brak jakichkolwiek składników chemicznych gwarantuje bezpieczeństwo i zminimalizowanie reakcji alergicznych.. Oxybrazja jest zabiegiem, który możemy zastosować u pacjentek będących w ciąży, jest bezpieczny zarówno dla dziecka jak i dla matki. Skutecznie niweluje powstałe wtedy obrzęki i opuchliznę, odświeża skórę nadając jej blasku. Dzięki temu kobieta w tym szczególnym czasie, może znowu poczuć się piękną i zadbaną.
Przy wykonaniu serii zabiegów oxybrazja skutecznie likwiduje łojotok, drobne zmarszczki oraz przebarwienia, poprawiając wygląd skóry. Oxybrazja wykonywana jest "na mokro", co daje natychmiastowe ukojenie. Ponadto przeprowadzana jest metodą bezdotykową, przez co jest w pełni bezpieczna i higieniczna dla pacjenta . Oxybrazja jest doskonałym zabiegiem przed "wielkim wyjściem".Po zabiegu skóra jest odświeżona, oczyszczona, pozbawiona niedoskonałości, wygładzona i silnie nawilżona. Dodatkowo sól fizjologiczna i chłód odczuwalny w trakcie zabiegu koi ją i pomaga pozbyć się obrzęków.
WSKAZANIA
Starzenie się skóry – utrata jędrności, płytkie zmarszczki, przebarwienia,
Nadmierne rogowacenie naskórka,
Łojotok,
Sucha, odwodniona skóra,
Powierzchniowe blizny,
Rogowacenie okołomieszkowe,
Trądzik pospolity.
PRZECIWWSKAZANIA
Nowotwory skóry,
Otwarte rany,
Ostre ropne stany zapalne skóry,
Stany zapalne zatok,
Alergie,
Stosowanie zabiegów laserowych (zalecane ok. 6 miesięcy przerwy),
Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne.