hifu - baner

Hifu nieinwazyjny lifting to alternatywa dla osób, które chcą wyglądać młodo jednak boją się zabiegów z użyciem skalpela.
Urządzenie do wykonania nieinwazyjnego liftingu, jego pełna nazwa to High Intensity Focused Ultrasound. Wykonane zabiegi z wykorzystaniem HIFU działają przeciwstarzeniowo, zmniejszają powstające wraz z wiekiem zwiotczenia skórne. Zabiegi wykonujemy na twarz, a także na całe ciało w celu ujędrnienia oraz redukcji tkanki tłuszczowej.
Dzięki skoncentrowanej wiązce energii ultradźwiękowej urządzenie dociera do głębszych warstw skóry przez co zabieg wykonujemy jednorazowo, a efekt który uzyskamy jest oszałamiający i utrzymuje się przez bardzo długi czas. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia medycyny estetycznej HIFU nie wymaga znieczulenia, ani okresu rekonwalescencji. Od razu po zabiegu zauważamy wyraźne uniesienie, zwiększenie napięcia i zagęszczenie skóry. Skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu przynosi wspaniałe efekty, dzięki którym zabiegi z wykorzystaniem HiFu cieszą się tak dużym zainteresowaniem i tak dobrą opinią. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących znacząco poprawić swój wygląd bez metod inwazyjnych.
Jak wygląda zabieg Hifu?
Zabieg polega na przekazywaniu w głąb skóry skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Urządzenie jest niezwykle precyzyjne, skupia fale ultradźwiękowe o wysokiej energii na precyzyjnie punktowanym, małym obszarze. Fale dźwiękowe, które docierają do niewidocznych dla oka warstw skóry powodują tarcie komórek, czego skutkiem jest ich przegrzanie.
Zabieg – kiedy pierwsze efekty
Pierwsze efekty po zastosowaniu metody Hifu widoczne są tuż po zabiegu. Jednak dopiero po około 90 dniach zobaczymy efekt ostateczny, który będzie utrzymywał się około 18 miesięcy.